O FIRMĚ:

 

  DROGEREX DISTRIBUCE  KOSMETIKY .
DISTRIBUCE  *  EXPORT  *  IMPORT   *  PRIVÁTNÍ ZNAČKA

 

Firma  D R O G E R E X  se zabývá  prodejem a distribucí  kosmetického a drogistického zboží . Další významnou obchodní aktivitou firmy je export a import  . Zastupujeme velmi významné výrobce a jejich značky pro prodej v České republice.
Jsme ryze českou firmou . Hlavním nosným programem je distribuce kosmetických produktů . Firma vznikla v roce 1998 , zanedlouho si vytváří pověst distributora s nejprodávanějším systémem práce a dostává se na pozici dominantního obchodního partnera . Od začátku založení firmy spolupracujeme s předními českými výrobci , dovozci a distributory kosmetiky.

DISTRIBUCE*EXPORT*IMPORT*PRIVÁTNÍ ZNAČKA

Dále nabízíme obchodním partnerům možnost zprostředkování zakázkové výroby kosmetických produktů pod privátní značkou. Naše priorita je v inovativním přístupu ve vývoji a výrobě nových produktů a při distribuci úspěšných značek a nejprodávanějších výrobků ve svém segmentu. Trh pěstící kosmetiky je oblast s rostoucím trendem a velkým obchodním potenciálem. Využijme proto věškeré možnosti spolupráce a staňme se obchodími partnery.

 

 

D R O G E R E X  Váš  spolehlivý obchodní partner .