LAVATRICE MUSCHIO BIANCO - Tekutý prací prostředek - koncentrát LAVATRICE LAVANDA - Tekutý prací prostředek - koncentrát LAVATRICE MARSIGLIA - Tekutý prací prostředek - koncentrát LAVATRICE SENSITIVE - Tekutý prací prostředek - koncentrát

TEKUTÉ PRACÍ PROSTŘEDKY:

 

LAVATRICE MUSCHIO BIANCO - Tekutý prací prostředek - koncentrát 2100 ml

Nový inovativní koncentrát tekutého pracího   prostředku s přírodní vůní Bílého Mošusu.   Je vhodný na všechny prací teploty. Obsahuje mýdlo přírodního původu, které má   vysoké čistící účinky. Chrání vlákna a barvy   oděvů. Respektuje jakékoliv druhy textilních   vláken: bílé, barevné i delikátní. Dává prádlu čistotu, svěžest a dlouhotrvající vůni. Výrobek je dermatologicky testován, 100% ekologický, obsahuje vzácné přírodní látky a neobsahuje žádná barviva.   Je vhodný také pro praní dětského prádla.

LAVATRICE LAVANDA - Tekutý prací prostředek - koncentrát 2100 ml

Nový inovativní koncentrát tekutého pracího   prostředku s aromatickou vůní Levandule.   Je vhodný na všechny prací teploty. Obsahuje mýdlo přírodního původu, které má   vysoké čistící účinky. Chrání vlákna a barvy   oděvů. Respektuje jakékoliv druhy textilních   vláken: bílé, barevné i delikátní. Dává prádlu čistotu, svěžest a dlouhotrvající vůni. Výrobek je dermatologicky testován, 100% ekologický, obsahuje vzácné přírodní látky a neobsahuje žádná barviva.   Je vhodný také pro praní dětského prádla.

LAVATRICE MARSIGLIA - Tekutý prací prostředek - koncentrát 2100 ml

Nový inovativní koncentrát tekutého pracího   prostředku s přírodní vůní Marseillského mýdla.   Je vhodný na všechny prací teploty. Obsahuje mýdlo přírodního původu, které má   vysoké čistící účinky. Chrání vlákna a barvy   oděvů. Respektuje jakékoliv druhy textilních   vláken: bílé, barevné i delikátní. Dává prádlu čistotu, svěžest a dlouhotrvající vůni. Výrobek je dermatologicky testován, 100% ekologický, obsahuje vzácné přírodní látky a neobsahuje žádná barviva.   Je vhodný také pro praní dětského prádla.

LAVATRICE SENSITIVE - Tekutý prací prostředek - koncentrát 1820 ml

Tekutý prací prostředek pro delikátní prádlo se speciálním složením. Vyvinuto pro nejjemnější pokožku. Je hypoalergenní, velmi účinný a dermatologicky testovaný.  Vyprané prádlo je jemné a svěží bez těžké parfemace, minimalizuje riziko alergie. Je velmi šetrný k prádlu a dobře odstraňuje špínu i běžné skvrny. Určen pro každodenní čistotu Vašeho prádla. Vhodný zejména pro ty, kteří mají citlivou pokožku se sklonem k podráždění, jako jsou děti.