OSTATNÍ PRACÍ PROSTŘEDKY:

 

SAVON MARSEILLE - Tuhé mýdlo 300 ml
prodejní kód - 3004

Prací mýdlo s Marseillskou vůní. Prostředek účinně odstraňuje skvrny a špínu, chrání vlákna a barvy oděvů, nedráždí pokožku a přináší prádlu dlouhotrvající svěžest. Má vysokou životnost a jeho tvar zajišťuje jednoduchost v používání. Výrobek je 100% ekologický, obsahuje vzácné přírodní látky a neobsahuje žádná barviva. 
 

CHC LANA & CASHMERE CON OLIO DI ARGAN - Tekutý prací prostředek 900 ml
prodejní kód - 3010

Jemný prací prostředek pro vlnu, hedvábí a bavlnu s vůní arganového oleje. Speciální složení je obohacené o Mandlový olej, který prádlu poskytuje efekt maximální měkkosti tkanin a dlouhodobou ochranu ošetřených vláken. Oděvy zanechá přirozeně měkké, jemné a krásně vonící.
POUŽITÍ: RUČNÍ PRANÍ: rozpustit doporučené množství CH.C. ve vlažné vodě a namočit prádlo, po krátkém odmočení jemně proprat a následně důkladně vypláchněte. V PRAČCE: neprat více než 2,5 kg suchého prádla a použít program na jemné prádlo, ne více než 30°C ! Víčko možno použít jako odměrku 50 - 70 ml.

 

SAPONE DA BUCATO MUSCHIO BIANCO - Tekuté mýdlo pro ruční praní 1000 ml
prodejní kód - 3005

Tekutý gel na praní s přírodní vůní Bílého Mošusu. Velice oblíbený průvodce v každé domácnosti. Užívá se k dennímu přeprání v ruce nebo v pračce všech jemných i barevných oděvů. Chrání často prané oděvy a přináší jim pocit svěžesti a jedinečné čistoty. Nejlepšího výsledku dosáhnete ve spojení s aviváží Bílý Mošus. Výrobek je 100% ekologický, obsahuje vzácné přírodní látky a neobsahuje žádná barviva.

 


CAPI SPORTIVI - Jemný prací prostředek pro sportovní oděvy a syntetická vlákna 900 ml
prodejní kód - 30103

Čisticí prostředek Capi Sportivi byl speciálně navržen tak, aby pečlivě vyčistil jemné předměty z technických a syntetických vláken. Jeho speciální vzorec obohacený o olej z čajového stromu pomáhá udržovat elasticitu vláken v průběhu času a zajišťuje de-odorizační a dezinfekční účinek.

 

CHC LANA E SETA - Jemný prací prostředek pro vlnu a hedvábí 900 ml
prodejní kód - 30101

Jemný prací prostředek pro vlnu, hedvábí a bavlnu. Speciální složení je obohacené o Mandlový olej, který prádlu poskytuje efekt maximální měkkosti tkanin a dlouhodobou ochranu ošetřených vláken. Oděvy zanechá přirozeně měkké, jemné a krásně vonící.
POUŽITÍ: RUČNÍ PRANÍ: rozpustit doporučené množství CH.C. ve vlažné vodě a namočit prádlo, po krátkém odmočení jemně proprat a následně důkladně vypláchněte. V PRAČCE: neprat více než 2,5 kg suchého prádla a použít program na jemné prádlo, ne více než 30°C ! Víčko možno použít jako odměrku 50 - 70 ml.

 

SAPONE DA BUCATO MARSIGLIA - Tekuté mýdlo pro ruční praní 1000 ml
prodejní kód - 3008
Tekutý gel na praní s pravou vůní Marseillského mýdla. Velice oblíbený průvodce v každé domácnosti. Užívá se k dennímu přeprání v ruce nebo v pračce všech jemných i barevných oděvů. Chrání často prané oděvy a přináší jim pocit svěžesti a jedinečné čistoty. Nejlepšího výsledku dosáhnete ve spojení s aviváží Marseillské mýdlo. Výrobek je 100% ekologický, obsahuje vzácné přírodní látky a neobsahuje žádná barviva.


SCIOGLI MACCHIA - Odstraňovač skvrn 375 ml
prodejní kód - 3024

Tento odstraňovač skvrn bezpečně odstraní těžké skvrny od červeného vína, džusu, trávy, kávy, čaje, inkoustu a bláta. Je vhodný na čištění prádla, sportovního oblečení, dětského prádla, ručníků, ubrousků, záclon, syntetických koberců a čalounění. Stačí nalít přímo na skvrnu před běžným praním. Prostředek nepoškozuje barvy ani tkaniny. Pro nejlepší výsledky ošetřete skvrny co nejdříve aby se neusadily.


CHC CAPI COLORATI - Jemný prací prostředek pro barevné prádlo a oděvy 900 ml
prodejní kód - 30102

Jemný prací prostředek pro barevné prádlo a oděvy. Speciální složení je obohacené o Monoi olej, který prádlu poskytuje maximální lesk a ochranu ošetřených vláken. Prostředek výrazně podporuje dlouhodobé zachování sytosti a barevnosti prádla. Oděvy zanechá přirozeně měkké, jemné a krásně vonící.
POUŽITÍ: RUČNÍ PRANÍ: rozpustit doporučené množství CH.C. ve vlažné vodě a namočit prádlo, po krátkém odmočení jemně proprat a následně důkladně vypláchněte. V PRAČCE: neprat více než 2,5 kg suchého prádla a použít program na jemné prádlo, ne více než 30°C! Víčko možno použít jako odměrku 50 - 70 ml.