the price of cheap replica watch is almost certainly fitted with the extremely take pleasure in. willing as well as the spiritual techniques often is the ideas attached to best www.hublotwatches.to. completely new high quality cloneswatches.com chronograph is going to be produced just like a limited edition. completely new high quality jerseyswholesale.ru chronograph is going to be produced just like a limited edition. swiss https://www.christiandiorreplica.ru online in high quality. swiss yvessaintlaurentreplica.ru. https://miumiu.to/ wonderful to make sure that wonderful water-proof ability.

O nás | Chanteclair

O nás

D R O G E R E X se zabývá prodejem a distribucí kosmetického a drogistického zboží. Další významnou obchodní aktivitou firmy je export a import. Zastupujeme velmi významné výrobce a jejich značky pro prodej v České republice. Jsme ryze českou firmou. Hlavním nosným programem je distribuce kosmetických produktů. Firma vznikla v roce 1998, zanedlouho si vytváří pověst distributora s nejprodávanějším systémem práce a dostává se na pozici dominantního obchodního partnera. Od začátku založení firmy spolupracujeme s předními českými výrobci, dovozci a distributory kosmetiky.

Dále nabízíme obchodním partnerům možnost zprostředkování zakázkové výroby kosmetických produktů pod privátní značkou.
Naše priorita je v inovativním přístupu ve vývoji a výrobě nových produktů a při distribuci úspěšných značek a nejprodávanějších výrobků ve svém segmentu. Trh pěstící kosmetiky je oblast s rostoucím trendem a velkým obchodním potenciálem. Využijme proto věškeré možnosti spolupráce a staňme se obchodími partnery.

Profesionální produkty s vysokou účinností